Deutsch English Francais Espanol Italiano Polski Nederlands Бълг

Nie można wprowadzić standardu technologii 5G bez dowodu jej bezpieczeństwa!

Postulat

Komisja Europejska może podjąć decyzję o zakończeniu wprowadzania sieci bezprzewodowej nowej generacji 5G ponieważ istnieją uzasadnione naukowo wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa tej technologii.

Uzasadnienie

Setki naukowców i lekarzy z kilkudziesięciu krajów ostrzegają przed ogólnokrajowym standardem telefonii komórkowej 5G. Wiele ostatnich publikacji naukowych dokumentujących obecny stan badań ukazują, że pola elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości (HF-EMF) uszkadzają żywe organizmy już znacznie poniżej większości norm międzynarodowych i krajowych. Udowodniono, że HF-EMF jest szkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin, w tym równieź pola elektromagnetyczne wykorzystywane dotychczas w telekomunikacji (GSM, UMTS, LTE, WLAN).

Nowy standard 5G wykorzystuje fale milimetrowe do 200 GHz. To promieniowanie jest absorbowane przez naszą skórę oraz pochłaniane przez liście roślin. Nie tylko dzięki wymaganej gęstości anteny, standard sieci bezprzewodowej 5G zwiększy w niewyobrażalny sposób ekspozycję pól elektromagnetycznych w zakresie wysokich częstotliwości.

Zagrożenia których należy się obawiać, obejmują zwiększone ryzyko raka, stres komórkowy, wzrost liczby wolnych rodników, nieobliczalne zmiany genetyczne, zmiany w strukturach i funkcjach układu rozrodczego, deficyty uczenia się i pamięci, zaburzenia neurologiczne i niekorzystny wpływ na ogólne samopoczucie. Ryzyko związane z globalną normą 5G wykracza daleko poza ludzkość, zwłaszcza że dowody na negatywne skutki dla życia roślin i zwierząt potwierdzają i nasilają się .

Szkodliwe oddziaływanie promieniowania RF-EMF i kumulujący się efekt standardu radiowego 5G, jak pokazuje obecny stan badań, mogą prowadzić do nieodwracalnych, niezmierzonych katastrof ludzkich, jak również szkód pieniężnych, których nie można już określić ilościowo.
Życie i zdrowie ludzi nie podlegają negocjacjom.Dołącz do nas i stań się częścią ogólnoeuropejskiego ruchu przeciwko promieniowaniu naszego środowiska i życia!!

   
Wsparcie dla naszej działalności

   
Bądź na bieżąco z naszym newsletter na temat aktualnych osiągnięć w Uwadze 5G. Attention 5G.